Hydrauliczne Nożyce Uniwersalne HNU

Hydrauliczne Nożyce Uniwersalne HNU

 

 

   Hydrauliczne Nożyce Uniwersalne HNU marki HAVEN zapewniają najwyższy standard pracy. Maszyna jest odpowiednio zaprojektowana, dzięki czemu nie emituje uciążliwego hałasu. Jej parametry zapewniają szeroki zakres pracy. Jest to idealny sprzęt do cięcia kątów, okręgów, płaskowników, do wykrawania belek, żłobienia i nacinania (w zależności od wyposażenia i użytych narzędzi). Nożyce wyposażone są w hamulec cięcia. Urządzenie mocujące może być regulowane przez przekładnię Helicar, prosto i wygodnie.

Możliwości i warianty Hydraulicznych Nożyc Uniwersalnych HNU

Niezwykle wszechstronne Hydrauliczne Nożyce Uniwersalne występują w kilku wariantach różniących się przede wszystkim możliwościami w zakresie grubości cięcia. Poszczególne warianty mają też inną liczbę cylindrów:

HNU-10,12,15: pojedynczy cylinder,

HNU-16,20,25,30,35: podwójny cylinder.

Taka różnorodność pozwala na wybór maszyny dopasowanej do konkretnych potrzeb. Wszystkie modele wykonane są z taką samą starannością i zastosowaniem zaawansowanych rozwiązań, przez co są niezwykle sprawne. Wszystkie maszyny obejmuje 2-letnia gwarancja. Spośród innych podobnych maszyn na rynku wyróżnia je precyzja działania i wygoda eksploatacji oraz niezawodność uzyskiwana dzięki odpowiedniej jakości komponentów i starannej konstrukcji.

Folder do pobrania z informacjami na temat maszyny znajdziesz TUTAJ.